MOVOM Wood Navy Blue, Škrupinový cestovný kufor, 65x45x28cm, 68L, 5319264 (medium exp.)
Kód: ZDEJOU2954MESúvisiaci tovar
Podrobný popis
MOVOM Wood Navy Blue je škrupinový cestovný kufor, ktorý vám poskytne nielen dostatok priestoru, ale aj pohodlie a bezpečnosť počas cestovania. S objemom 68L a kvalitným ABS materiálom je tento kufor ideálny pre vaše cesty. Štvorkolesový systém zabezpečuje hladký pohyb a otáčanie o 360°, čo uľahčuje manévrovanie. Integrovaný TSA zámok chráni vaše veci a poskytuje vám pokoj na duši. Navy Blue dizajn dodáva kufru moderný vzhľad.
- Materiál: ABS
- Objem: 68L
- Rozmery: 65 x 45 x 28 cm
- Hmotnosť: 3,8 kg
- Štvorkolesový systém (otáčanie o 360°)
- Integrovaný TSA zámok
- Výrobca: JOUMMA BAGS, Španielsko
Dodatočné parametre
| Kategória: | stredné cestovné kufre |
|---|---|
| EAN: | 8435465041909 |
| Pre: | Dievča,Chlapec,Unisex |
| Farba: | Modrá |
| Kolekcia: | MOVOM WOOD |
| Zámok: | TSA |
| Rozšíriteľný objem: | Áno |
| Materiál: | ABS plast |
| Objem: | 68L |
| Výška: | 65 cm |
| Šírka: | 45 cm |
| Hĺbka: | 28 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
