MOVOM Wood Champagne, Škrupinový cestovný kufor, 65x45x28cm, 68L, 5319265 (medium exp.)
Kód: ZDEJOU2953MESúvisiaci tovar
Podrobný popis
MOVOM Wood Champagne je škrupinový cestovný kufor s elegantným champagne dizajnom a objemom 68L. Kufor je vyrobený z kvalitného ABS materiálu, ktorý je odolný a ľahký. S rozmermi 65x45x28 cm ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše veci. Štvorkolesový systém umožňuje otáčanie o 360°, čím zabezpečuje pohodlnú manipuláciu na každom kroku. Integrovaný TSA zámok vám poskytne bezpečnosť pri cestovaní a zaručí ochranu vašich vecí.
- Materiál: ABS
- Objem: 68L
- Rozmery: 65 x 45 x 28 cm
- Hmotnosť: 3,8 kg
- Štvorkolesový systém (otáčanie o 360°)
- Integrovaný TSA zámok
- Výrobca: JOUMMA BAGS, Španielsko
Dodatočné parametre
| Kategória: | stredné cestovné kufre |
|---|---|
| EAN: | 8435465041947 |
| Pre: | Dievča,Chlapec,Unisex |
| Farba: | Béžová |
| Kolekcia: | MOVOM WOOD |
| Zámok: | TSA |
| Rozšíriteľný objem: | Áno |
| Materiál: | ABS plast |
| Objem: | 68L |
| Výška: | 65 cm |
| Šírka: | 45 cm |
| Hĺbka: | 28 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
