Vrecúško na prezuvky MINECRAFT Alex&Steven, 507022001
Kód: ZDEMCR1915Podrobný popis
Textilné vrecúško na prezuvky MINECRAFT Alex & Steven je praktické a štýlové riešenie pre školákov.Vhodné na prezuvky, športové veci alebo krúžky.
Vyrobené z odolného polyesteru 420D/PU, so šnúrkami na oboch stranách, ktoré umožňujú nosenie na chrbte.
Originálny licencovaný motív postáv Alex a Steven.
Parametre produktu:
Typ: textilné vrecúško na prezuvky / telocvik
Motív: MINECRAFT – Alex & Steven
Farba: čierna / zelená
Rozmery: 33 × 44 cm
Materiál: 100 % polyester 420D/PU
Zapínanie: sťahovanie šnúrkami
Licencia: oficiálny produkt Minecraft
Výrobca: ASTRA POLSKA, EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | vaky na prezuvky a telesnú výchovu |
|---|---|
| EAN: | 5901137172972 |
| Licencia: | Minecraft |
| Pre: | Chlapec |
| Farba: | Čierna |
| Rozmer: | 33 x 44cm |
| Kolekcia: | Alex&Steven |
| Materiál: | 100% polyester |
| Výška: | 44 cm |
| Šírka: | 33 cm |
| Značka: | Minecraft |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
