Univerzálny batoh Head BLACK DUST, AB100, 502021119
Kód: ZDEHEA0975Podrobný popis
• batoh je vhodný na poobedňajšie krúžky, športové aktivity a pod.• má jednokomorový hlavný priestor, ktorý pojme rozmer A4 a veľké predné vrecko tiež na zips
• je vyrobený z kvalitného vodoodpudivého materiálu
• rozmery batohu: výška 40cm, šírka 30cm, hrúbka 14cm
• hmotnosť: 0,7 kg, objem 16L, materiál: 100% polyester 600D/PU
Výrobca: ASTRA POLSKA, EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | voľnočasové batohy |
|---|---|
| EAN: | 5901137158914 |
| Licencia: | Head |
| Pre: | Dievča |
| Farba: | Čierna |
| Rozmer: | 42 × 29 × 18 cm |
| Kolekcia: | Black Dust |
| Materiál: | 100% polyester |
| Výška: | 42 cm |
| Šírka: | 29 cm |
| Hĺbka: | 18 cm |
| Zapínanie: | Zips |
| Značka: | Head |
| Počet komôr: | 1 |
| Hrudný pás: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
