Seva Box pre školy

Neohodnotené
Značka: Seva
€191,90
na externom sklade (>20 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetkým škôlkam, školám, detským klubom, ... ponúkame jedinečný Seva Box, pomocou ktorého si deti zdokonalia jemnú motoriku, rozvíjajú kreativitu a precvičujú dôležité kognitívne funkcie, ako je pozornosť, koncentrácia, priestorová orientácia, kreativita a hlavne spolupráca. Má objem 34 l a obsahuje 2 521 dielov v ôsmich farbách, vo všetkých možných tvaroch a je vhodný pro deti od 4 rokov. Obsahuje kocky z iných radov stavebníc Seva, sú tu diely z radov Klasik, Rodina, Doprava, Staviame a Armáda . Preto sa s ňou zabavia chlapci aj dievčatá.

Vyhovuje európskej norme EN71 o bezpečnosti hračiek a jej kvalita je pravidelne kontrolovaná. Všetky stavebnice Seva sú navzájom kompatibilné a ich možnosti sa dajú stále rozširovať.

Polytechnická stavebnica Seva bola na trh uvedená v roku 1979 a hneď sa stala hitom. Stavebnice Seva sú kreatívne, deťom rozvíjajú myseľ aj manuálnu zručnosť a ich variabilita určite osloví aj vás. Môžete si postaviť funkčné vozidlá, stroje, lietadlá, budovy, nábytok, lode, vlaky... Jej veková hranica nie je nijako obmedzená. Výrobca síce  doporučuje stavebnicu deťom od 4 rokov, ale pod dozorom rodičov sa vedia hrať aj 3 ročné deti. A keď preskočíme škôlku a školu tak vám prezradíme, že radi stavajú aj rodičia a starí rodičia. Stavebnica Seva neobsahuje nebezpečné ftaláty.

Dodatočné parametre

Kategória: stavebnice Seva Klasik
Odporúčaný vek: od 4 rokov
počet dielikov: 2521
Značka: Seva

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: