HEAD Vrecúško na prezuvky SK8, HD-411, 507020006
Kód: ZDEHEA1986Podrobný popis
• vrecúško vhodné na úbory, poobedné aktivity, krúžky ...• zaťahovacie z oboch strán - po zatiahnutí sa dá dať aj na chrbát
• kvalitný a odolný materiál, 100% polyester 420D/PU
• rozmery: 33 x 44cm, objem 2L, menovka
• originálna licencia
Výrobca: ASTRA POLSKA, EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | vaky na prezuvky a telesnú výchovu |
|---|---|
| EAN: | 5901137141909 |
| Licencia: | Head |
| Pre: | Chlapec |
| Farba: | Modrá |
| Rozmer: | 40 × 33 cm |
| Objem: | 7 l |
| Kolekcia: | SK8 |
| Materiál: | 100% polyester |
| Výška: | 44 cm |
| Šírka: | 33 cm |
| Značka: | Head |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
