HASH Štýlová taška cez rameno Pink Panther, HS-347, 506020020
Kód: ZDEHAS0897Podrobný popis
• pre komfortné nosenie slúži nastaviteľný pás cez rameno• jednopriestorová taška s hlavným uzatváraním na zips
• je vyrobená z kvalitného a pevného materiálu, veľmi pekné detaily, ozdobné zipsy
• rozmery tašky sú: výška 48cm, šírka 41,5cm, hrúbka 30cm, objem 15L
• materiál: 100% polyester 600D x 600D
• výrobca: ASTRA POLSKA, EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | cestovanie a doplnky |
|---|---|
| EAN: | 5901137146416 |
| Licencia: | Hash |
| Pre: | Dievča |
| Farba: | Fialová |
| Rozmer: | 48 x 41 x 17 cm |
| Kolekcia: | Pink Panther |
| Materiál: | 100% polyester |
| Výška: | 48 cm |
| Šírka: | 41 cm |
| Hĺbka: | 17 cm |
| Zapínanie: | Zips |
| Značka: | Hash |
| Počet komôr: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
