Školský batoh na kolieskach Movom Free Time, 30L, 2762921
Kód: ZDEJOU1990Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Predstavujeme vám školský batoh na kolieskach Movom Free Time - perfektného parťáka pre všetky deti, ktoré chcú vyniknúť svojím oldschool štýlom. Či už sa chystáte do školy, na výlet alebo len tak von s kamarátmi, tento batoh sa postará o vaše pohodlie a bezpečnosť vašich vecí.Batoh disponuje dvoma priestrannými priečinkami, do ktorých sa zmestia učebnice, zošity aj dosky veľkosti A4. Predné vrecko je ideálne na drobnosti a školské potreby. Dve bočné vrecká poslúžia na fľašu s vodou či dáždnik. Vystužený chrbát a široké, ergonomické a polstrované popruhy sa dokonale prispôsobia chrbtu a zabezpečia maximálne pohodlie aj pri dlhom nosení.
Vďaka dvojitým kolieskam je ťahanie batohu hračka a zvyšuje sa tým aj jeho odolnosť. S kolekciou Movom Free Time ukážete svoj oldschool postoj a štýl, ktorý jednoducho nevyjde z módy. Vyberte si z našej širokej ponuky batohov, tašiek a peračníkov a vytvorte si dokonalú kombináciu na cesty do školy aj za dobrodružstvom. Buďte cool s batohom Movom Free Time!
Rozmery:
32 cm x 43 cm x 21 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | batohy na kolieskach |
|---|---|
| EAN: | 8435692726105 |
| Pre: | Chlapec |
| Farba: | Modrá |
| Rozmer: | 44 x 33 x 21 cm |
| Objem: | 30 l |
| Kolekcia: | Free Time |
| Materiál: | Polyester, Plast |
| Výška: | 44 cm |
| Šírka: | 33 cm |
| Hĺbka: | 21 cm |
| Značka: | Movom |
| Počet komôr: | 2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
