MOVOM Wood Yellow, Škrupinový cestovný kufor, 55x40x20cm, 38L, 531916B (small)
Kód: ZDEJOU2912SSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Cestovný kufor MOVOM Wood Yellow je perfektný spoločník pre vaše dobrodružstvá. S objemom 38L a odolným ABS materiálom je ideálny na krátkodobé aj dlhodobé cesty. Kufor je vybavený štvorkolieskovým systémom, ktorý umožňuje pohyb o 360°, čím je manipulácia s ním jednoduchá a pohodlná. Integrovaný TSA číselný zámok zabezpečí bezpečnosť vašich vecí. S premysleným vnútorným vybavením a dizajnom, ktorý upúta pozornosť, MOVOM Wood Yellow je ideálnou voľbou pre štýlových cestovateľov.
- Materiál: ABS
- Objem: 38L
- Rozmery: 55 x 40 x 20 cm
- Hmotnosť: 2,9 kg
- Štvorkoleskový systém (otáčanie o 360°)
- Integrovaný TSA zámok
- Výrobca: JOUMMA BAGS, Španielsko
Dodatočné parametre
| Kategória: | malé cestovné kufre |
|---|---|
| EAN: | 8435692759790 |
| Pre: | Dievča,Chlapec,Unisex |
| Farba: | Žltá |
| Kolekcia: | MOVOM WOOD |
| Zámok: | TSA |
| Rozšíriteľný objem: | Nie |
| Materiál: | ABS plast |
| Objem: | 38L |
| Výška: | 55 cm |
| Šírka: | 40 cm |
| Hĺbka: | 20 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
